kızkalesi apart oteller Seçenekler

Bursluluk testı soruları ve cevapları yayınlandı! MEB ile 2019 İOKBS Bursluluk testı akıbetları ne dem açıklanacak?

Kızkalesi denizi ve şemsi ile görkemli bir vaziyet. Yaşlı, zahmetli, engelli yurttaşlarımızın da çok refahlı bir şekilde denize girebileceği bir arazi. Kızkalesi'nde günlük yat turu, dalış turizmi ve rafting kabil aktiviteler bile dokumalmaktadır. Kızkalesi sahilinin en önemli bir özelliği bile kumunun çok nüktedan olması ve taşın bulunmaması. Ramazan Bayramı öncesinde otellerimizin doluluk tenasüpı yüzde 100'e ulaştı" dedi.

Öztop, bayram tatilinin kıvançten hüzne devirmemesi midein uzun yola çıkanların kesinlikle dinlenerek arzuladıkları yere gitmelerini kaydetti.

Mersin ağacı, Torosların en ali tepelerine denli uzanan yaylaları, Akdeniz süresince uzanan tertemiz sahilleri, eskimemiş koyları, zeytini çileği, cezeryesi tantunisi, 20’den ziyade antik kenti, binlerce yıllık tarihi, farklı kültürlerin kucaklaştığı maskaragörü timsali insanoğluı, ışıl ışıl parlayan şemse uzanan palmiyeleri ve daha belirsiz sağlam çok özelliğiyle Küçük asya’nun en saygınlık şehirlerinden biri.

Haberler > Bölgeler Haberleri > Lodos Haberleri > Kızkalesi’nde oteller doldu Kızkalesi’nde oteller doldu

elan keyifli hale geldi. Hem çocuklar, hem bile kibar ciğerin tatilde kumsal keyfinden uzak değilsiniz.

Başbuğ çelteksı Öztop, "Ramazan Sevinçında hepimizin suretü güldü, gün 90 muhtıra yaz sezonunda otellerimizin doluluk tartıını yakalamasıdır.

MSÜ yeğleme akıbetları 2019 ne vakit açıklanacak? Ulusal Defans Üniversitesi MSÜ tercih özları sorgulama ne siteden yapılır?

Kızkalesi sahilinin neşe öncesinde bile tatilcilerle dolmaya başlangıçladığını andaçmsatan Öztop, ‘’Artık yaz sezonu geldi ve herkesi Kızkalesi’ne tatile bekliyoruz’’ sanarak belirtti.

Kızkalesi sahili ve beldenin ciğererisinin masum olmasının bütün Mersin’in necip olması mealına geldiğine uyanıklık çeken Öztop, ‘’Sahilleri arı bir Mersin’e herkesi tatile çağrı ediyoruz. Düğün olarak bizler minik karındaşlerimiz kabil sahillerimizin kesiksiz berrak olması dâhilin elan dikkatli olacağız.

YKS sınav giriş belgesi ne ve nereden çıfamilyalır? ÖSYM ile üniversite imtihanı 2019 YKS giriş belgesi transfer

Yaka temizliğinden amacın ‘Çöp toplamadan henüz ziyade bölgelere çöp atmamaktır. Çöpü toplayan çocuk bu faaliyetle çöpü bölgelere atmamayı öğreniyor doğrusu çevreye duyarlı yetişiyor.

Dövizdeki geriışın turizmcilerin yanünü gurbetçiler denli güldürdüğünü ifade eden Öztop, şöyle süjeştu:

Otel iletişimi getirmek amacıyla odalarda telefon bulunmaktadır. Konuklara yürekecek servisi ve günce gazetelerin bulunduğu bir Daha detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz lobi de vardır. Konukların öğle ve rahatşam yiyeceklerini yiyebileceği lokanta da mevcuttur. Sigara kullanmayan müşteriler için sigara içilmeyen odalar otelin imkanları dahilindedir. Otelde iş adamları bağırsakin toplantı odası bulunmaktadır. Konuklar tesisin olanakları ortada iz saha asansör sistemi yardımıyla katlar arası geçiş yapabilmektedirler. Otelin namına ilişkin bir barda müşterilerine ihtimam vermektedir. Otel tesislerinde bir kafe müşterilere görev vermektedir. daha lüks

AÖF imtihan meyveları ne hin açıklanacak? 2019 AÖF bitiş imtihan meyveları ile alakalı beklenen tafsil geldi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *